loading
Mūsų autoservise kvalifikuoti meistrai suteiks Jums visas automobilių techninei priežiūrai ar remontui reikalingas paslaugas, pradedant automobilio salono valymu ir baigiant sudėtingu variklio remontu ar kėbulo deformacijos atstatymu. Servisas aprūpintas modernia ratų geometrijos, kondicionavimo sistemų, stabdžių patikros, degalų įpurškimo diagnostikos įranga. Autoservise dirbantis techninis personalas yra apmokomas  ir testuojamas pagal General Motors amerikietišką programą, kuri yra viena moderniausių pasaulyje.

Moderni ratų balansavimo ir montavimo įranga leidžia atlikti šiuos darbus ne tik automobilių, bet ir motociklų ratams. Kėbulų remonto ceche įrengta dažymo kamera, sumontuotas kėbulo deformacijos atstatymo stendas, leidžiantis atlikti ypatingai sudėtingus automobilio kėbulo darbus.

Visiems bendrovės servise atliktiems darbams ir pakeistoms originalioms dalims taikoma dviejų metų garantija.

Serviso sandėlyje Jūs galite visada įsigyti Jums reikalingas OPEL, CHEVROLET originalias atsargines dalis, jei neturėsime sandėlyje, užsakysime ir pristatysime per 4 darbo dienas.

Serviso darbuotojai pasiruošę paimti Jūsų automobilį ir pristatyti atgal į Jums patogią vietą. Jums nereikės gaišti brangaus laiko, rūpinantis automobilio pristatymo ir atsiėmimo klausimu. Esant būtinumui, kai Jūsų automobilis yra servise, suteiksime Jums pakaitinį automobilį.

Teikiame papildomas paslaugas:

  • tikriname ratų geometriją ir išrašome pažymas UAB „Transkonai“ dėl registravimo, kai automobilis įvežtas iš ne Europos sąjungos šalių
  • tikriname ir išrašome pažymas dėl automobilio išmetamųjų dųjų taršos mokesčio
  • išrašome pažymas dėl automobilio degalų sąnaudų
  • galime patikrinti automobilio istoriją, jei automobilis prižiūrėtas įgalioto OPEL atstovo
  • atliekame išsamų automobilio patikrinimą prieš pirkimą - nustatome tikrąją automobilio ridą (Insignia, Astra J, Zafira C ir kitiems naujesniems automobiliams), atliekame išsamią diagnostiką, nustatome dažų sluoksnio storį.

 Mes garantuojame aukštą klientų aptarnavimo kultūrą, profesionalumą bei nepriekaištingą darbų kokybę.

 Nemokama pagalba garantiniam OPEL ir CHEVROLET markės automobiliui: +370 5 2104425.

ServisasOpel Insignia
Opel Insignia

Volga

ServisasPoilsio vieta
į puslapio viršų