loading

VIETOS UŽTEKS VISKAM!

REGISTRUOKIS BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI ČIA

nuo 141 €/ mėn.


Crossland X Enjoy 

1.2 Start/Stop, 81 AG, MT5 benzinas

Automobilio kaina16 278 € 
Ypatinga kaina14 900 €


Įranga:

  • Eismo juostos laikymosi pagalbos sistema
  • Ženklų atpažinimo sistema
  • 2 zonų klimato kontrolė
  • Šildomos sėdynės priekyje
  • Šildomas oda aptrauktas vairasl
  • Nuolatinio greičio palaikymo sisema
  • Audio sistema R 4.0 IntelliLink, 7“ ekranas, USB, Bluetooth, “Apple CarPlay” ir “Android Auto” sąsajos
  • “Metallic” dažai

...ir daug daugiau! 


Taip pat galimos modifikacijos su automatine pavarų dėže bei dyzeliniu varikliu. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į mūsų pardavimo konsultantus!

Pasiūlymas galioja iki 30.06


Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Prielaidos: kliento pasirinkto automobilio kaina – 14 900 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., kliento mokamas avansas – 20 proc., finansuojama suma – 11 920 Eur, neišpirkta turto vertė sutarties termino pabaigoje – 4 470 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1.99 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 1.99 proc.), sutarties mokestis – 150 Eur (mėnesio įmokos dydis – 141 Eur).

Siekdamas gauti vartojimo kreditą klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB ir mokėti banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį „Swedbank lizingui“ priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 2,5 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 12 937,91 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos

Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą - toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

į puslapio viršų