loading

UAB  Armi Servisas“ nuo 1993 metų tapo Opel Automobile GmbH atstovu Lietuvoje ir yra viena didžiausių lengvųjų automobilių prekybos, remonto ir kėbulų remonto paslaugų įmonių Vakarų Lietuvoje. Metams bėgant įmonė augo, vystėsi, stiprėjo, tapo žinoma. Nuolat plečiame parduodamų automobilių pasirinkimą, lanksčiai reaguojame į klientų atsiliepimus bei nuomonę. Siekdami užtikrinti nepriekaištingą aptarnavimo lygį, daug dėmesio skiriame darbuotojų mokymams ir tobulėjimui. Specialios serviso ir pardavimų programos leidžia sutaupyti Jūsų išlaidas ir laiką. Keletą pastarųjų metų tampame geriausi Baltijos šalyse - Opel koncernas "Armi Servisą" pripažino kaip lyderiaujantį dilerį tarp visų Opel atstovų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Pagrindinis Armi Serviso" tikslas - patenkintas ir kokybiškai aptarnautas klientas. Klientams sudarome puikias sąlygas apžiūrėti, įvertinti, išbandyti norimą automobilį, tvarkome lizingo, draudimo paslaugas, realizuojame naudotą automobilį.

Per visą savo veiklos laikotarpį UAB „Armi Servisas" buvo ir yra tarp lyderių savo veiklos srityse. Tikime, kad mūsų pastangas kokybiškai aptarnauti kiekvieną įvertinsite ir Jūs - mūsų esami ir būsimi klientai.

Jūsų „Armi Servisas“

Automobilių salonas:
I-V 8.30 - 18.30 val.
VI  9.30 - 14.30 val.

Automobilių servisas:
I-V 8.00 - 18.30 val. 

Adresas: Šilutės pl. 5b, LT - 91109 Klaipėda
Tel. +370 46 311 133

į puslapio viršų