loading
 
UAB  „ARMI SERVISAS“ nuo 1993 metų tapo Opel Automobile GmbH atstovu Lietuvoje ir yra viena didžiausių lengvųjų automobilių prekybos, remonto, kėbulų remonto ir nuomos paslaugų įmonių Vakarų Lietuvoje. Metams bėgant įmonė augo, vystėsi, stiprėjo, tapo žinoma. Nuolat plečiame parduodamų automobilių pasirinkimą, lanksčiai reaguojame į klientų atsiliepimus bei nuomonę. Siekdami užtikrinti nepriekaištingą aptarnavimo lygį, daug dėmesio skiriame darbuotojų mokymams ir tobulėjimui. Specialios serviso programos leidžia sutaupyti Jūsų išlaidas ir laiką.

Klientams sudarome puikias sąlygas apžiūrėti, įvertinti, išbandyti norimą vokiškos kokybės automobilį, tvarkome lizingo, draudimo paslaugas, klientui pageidaujant realizuojame naudotą automobilį.

UAB „ ARMI SERVISAS“ atstovauja Suzuki kompaniją, kuri gamina motociklus, motorolerius, vandens techniką, variklius ir kt.. Čia  Jums suteiksime visas moto ir vandens technikos serviso paslaugas, galėsite įsigyti moto technikos, atsarginių detalių, rūbų, aksesuarų.

Per visą savo veiklos laikotarpį UAB „ARMI SERVISAS“ buvo ir yra tarp lyderių savo veiklos srityse. Tikime, kad mūsų pastangas, puikius automobilius, Suzuki produktus atitinkamai įvertinsite Jūs – mūsų esami ir būsimi klientai.

Jūsų „Armi servisas“
į puslapio viršų